Menu
Your Cart

Artiz Terlik Hakkında

Doğal mantar grnüllerinden üretilen ince tabanlı vücut duruşunu düzelten yıllarca dayanan ve gün boyu rahatlık sağlayan mantar tabanlı modeller şıklık ve ayak sağlığını birlikte sunabilmek için tasarlanmıştır.

Mantarın doğal ve elastikiyeti sayesinde taban zaman içerisinde ayak formunuz alacak ve eklem sterisini azaltarak mükemmel bir rahatlık sunacaktır. malzemenin topuk ve ayağı anatomik olarak doğru poziyonda tutma özelliği şok emme kapasitesi ile birleştiğinde ayak bel ağrılarını azaltır.

Naturel mantar nem oluşumunu önlemeye yardımcı olduğu için ayak kokusunu da önlemeye yardımcı olur. el yapımı ürünlerin yüzeyi için kullanılan doğal deri yaklaşık 3 mm kalınlığında ve son derece elastiktir.

Suni deri boyası kullanılmaz böylece derinin gözenekleri kapanmamış olur. dışarıdan hava geçişine izin verir yani sandalet yada terliğiniz adeta nefes alır. naturel mantar taban terlik ve sandalet modellerinin özelliği olan şok emici tabanlar yazın sıcağından en çok etkilenen ayaklarınızı ferahlatır.